MÖBLER / Bord / Matbord 10827468
nr 1082 7468
Matbord
Gustaviansk stil, längd: 140 cm, djup: 100 cm, höjd: 74 + 2 st iläggsskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:36:34
9/1 16:33:58
Den Gustavianska stilen